| DodyyBosss a întrebat:

Oare va veni sfarsitul lumii pe 21 decembrie 2012? eu nu cred, voi?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă îţi spun a câta întrebare de genul e pe ziua de azi, nu o să mă crezi...

Culcă-te şi nu te necăji. Şi dacă o să ne sfârşim, nu o să fie vinerea asta.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă mai văd o dată întrebarea asta, jur că arunc monitorul de pe masă și căpiez.
Așa că, pentru bunăstarea mea mintală, vă rog nu mai puneți întrebarea asta.

Serios, dacă venea sfârșitul lumii mai vedeai vreun lider important dându-se cu avionul pe la întâlniri?!

| KaterinkaBoy a răspuns:

Bai deci am mai scris si altora de ma dor degetele.Ba chiar am si pornit o mica afacere pe tema astalaughing, dar dat fiind faptul ca am dat faliment pot sa fiu sincer si sa-ti zic ca NU VINE SFARSITUL.Ai citit bine da? Repet: NU VINE SFARSITUL!

| DodyyBosss explică (pentru KaterinkaBoy):

Eu v-am cerut parerea

| blueheart a răspuns:

Va veni sfarsitul zilei de 21 decembrie si inceputul zilei de 22 decembrie. happy