| anonim_4396 a întrebat:

Oare un baiat ar vrea sa mai fie cu mine daca ar afla ca nu am avut inca primul sarut?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa iti faci griji din cauza asta. Daca el te place, nu il intereseaza altceva decat sa fie cu tine si sa te sarute.Cred ca s-ar simti si destul de bine daca ar sti ca buzele tale nu le-au atins decat pe-ale lui pana acum.Pe ei nu ii intereseaza de asta, sau cel putin nu pe toti. Daca are sentimente sincere, o sa vrea sa fiti impreuna si o sa fie bucuros sa te invete si cate ceva.O sa fie si amuzant in acelasi timp.Nu ai de ce sa te sperii.Pana la urma, nu e decat un sarut, nu sfarsitul lumii.
O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

De ce n-ar fi? Nu conteaza asta asa mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaca are iq mai mic ca al unei maimute, l-ar deranja cred, dar daca e unul normal, care stie ca nimeni nu s.a nascut invatat, nu vad de ce sar supara. cel putin eu nu as face-o.

| nutellasicobreala a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns!

| CosminC86 a răspuns:

Eu am facut sex cu mult inainte de primul sarut. Nu are nicio relevanta. Oricum, crezi ca iubitul o sa te intrebe vreodata daca ai sarutat pe cineva? laughing

| nutellasicobreala a răspuns (pentru CosminC86):

Nu... dar o sa isi dea seama ca nu am mai sarutat pe cineva!
D-asta am intrebat!

| Jasonn99 a răspuns:

Probabil ca da din moment ce ar avea onoarea de a fi "primul".
Mult succes!