| Dudix_9300 a întrebat:

Am si eu o dilema. imi place de un baiat, cu care as vrea sa ma sarut mai tot timpul(sunt inebunita dupa el), dar problema este ca el nu vrea sa afla nimeni ca este cu mine... dar problema si mai mare este ca el nu vrea sa sarute primul... ce ar trebui sa fac? sa il sarut eu cand vrea el sau sa astept de la el sa faca acest pas(care nu crd ca va veni asa de repede). multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ce ar trebui sa faci? Sa renunti la el!

| shadovv a răspuns:

Cati ani aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"problema este ca el nu vrea sa afla nimeni ca este cu mine" Mai bine ai scapa de el ca din fraza asta se deduce faptul ca: ori ii e rusine cu tine, ori are si pe altele si nu vrea sa fie vazut cu tine.

| LorReen a răspuns:

Stai ca nu am inteles. De ce nu vrea sa afle nimeni ca e cu tine? straight face Ii e cumva rusine? Saruta-l tu. Incearca macar. Daca face urat inseamna ca nu te vrea.

Am fost cam rautacioasa, dar. nu stiu ce ai putea face!