| Ana_4223 a întrebat:

Ofer funda.Deci de 2 luni de zile cineva imi reincarca cartela si nu stiu cine. Aveti idee cum pot afla?

10 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa aflii, poate ti-a incarcat cineva din greseala sau poate ai vreun admirator secret laughing cine stie...

| Ana_4223 explică (pentru CristiB93):

Da am mai multi admiratori, banuiesc pe cineva, dar nu prea stiu cum sa aflu, mersi oricum

| CristiB93 a răspuns (pentru Ana_4223):

Daca ai stii in ce loc incarca, ai putea merge sa intrebi pe ce numar a facut incarcarea imediat dupa ce ai primit mesajul de incarcare.

| Ana_4223 explică (pentru CristiB93):

Din pacate nu stiu, dar raman cu indoiala asta.laughing

| CristiB93 a răspuns (pentru Ana_4223):

Bucura-te ca nu mai trebuie sa dai tu banii laughing, dar eu sunt sigur ca doar un admirator putea sa faca asta, cineva care te place, iar daca zici ca ai admiratori multi inseamna ca esti o fata frumoasa si dorita de multi baieti asa ca ai grija cu ei, pa pa numai bine kiss

| Ana_4223 explică (pentru CristiB93):

Mersi pentru compliment si pentru sfat.Pa,si tie la fel :*

| CristiB93 a răspuns (pentru Ana_4223):

Totusi te mai pup odata ca esti fata draguta kiss, bye acum chiar te las.

| Ana_4223 explică:

Am uitat sa metionez ca sunt pe Orange

| 25Whd a răspuns:

In locul tau nu m-as stresa atat de tare sa aflu cine a facut-o, as fi bucuros ca nu trebuie sa platesc eu in fiecare luna sa mi-o incarc. Asa ca profita de astasmug

| Ana_4223 explică (pentru 25Whd):

Bineinteles ca ma bucur si profit laughing dar totusi as vrea sa aflu fiindca sunt foarte curioasa laughing