| Râmăăă a întrebat:

Ohh, Doamne! M-am uitat la Apocalipsa(2012). Imi este asa de frica. Nu stiu ce se va intampla. Va rog ajutati-ma! Vreau sa stiu daca va fi intr-adevar sfarsitul lumii in anul 2012.
Multumesc :-s sad!

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Daca te-ai fi uitat la observator ai fi vazut ca s-a anuntat ca nu va mai veni sfarsitul lumii in 2012 si in 2036. O cometa uriasa va lovi pamantul. Daca vom scapa atunci va veni in 2063.
O sa ai o viata luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunga.
Nu iti fa tu griji pentru moarte!
Si ca un mic sfat:
sa nu iti fie frica de moarte, nu te doare nimica, stiu pentru ca asa am vazut intr-un clip ca a zis un om care a fost mort timp de 2 ore.
Sa ai grija de tine!

9 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sunt aberatii nu ii mai baga in seama ...nu e adevarat cu sf lumii

| andrei_1403 a răspuns:

Normal ca nu va fi sfarsitul lumii.acum se zice ca e in 2014.deci iti dai seama

Răspuns utilizator avertizat
| VlyCas a răspuns:

Draga mea,nimeni nu stie cand va fi Apocalipsa,doar Bunul Dumnezeu.Ce ai vazut tu,a fost doar un film, care a starnit curiozitatea tuturor, si a adus castiguri de mii de dolarii casei de productie.Stai linistita,ca nu vine nimic,cel puti nu acum,si cel putin nu stie nimeni.

Tu traieste-ti viata in continuare, spuneti rugaciunea in fiecare seara, si dormi linistita :*

| VlyCas a răspuns:

Fata tu esti proasta raustraight face
cum sa dai funda la raspunsul lui mikutzazuzukiss,nici raspuns nu-i pot spune,ci aberatiestraight face
Tu ai vazut ce o scris acolo? ai citit? sau i-ai dat funda pentru ca era mult scris?straight face si fiindca ti-a zis ca traiesti mult? Cati ani ai fetita?

Mai pune mana pe o biblie, pe o enciclopedie si du-te pe la scoala,si incerac sa te maturizezi, ca cine stie poate vine mai repede apocalipsa, nu in 2036 si mori proasta|

| VlyCas a răspuns:

Nu draga, n-am nevoie de fundele talestraight facedaca am nevoie de ele ma duc si-mi cumpar de la magazin.

Vizitez acest site pentru a ajuta lumea, dar ajung sa-mi fac cruce la ce specimene vad pe aici.

Ideea ii ca tu pe langa ca nu gandesti...nici nu gandesti happy

Nimeni nu stie cand vine apocalipsa, ca altfel nu te-ar mai bate nimeni sa mergi la scoala, nici sa te chinui de pe o zi pe alta cu tot felul de probleme.Chiar nu gandesti?

| annemary_6392 a răspuns:

DAAAAAAA si eu am auzit o chestie de-asta intr-ntaia tot pentru 2012, dar nu cred; nu-ti fie frica; sunt doar filme, iar celelalte sunt doar prostii
nu-ti fie frica!

| princesslove a răspuns:

Nu normal ca nu va fi sfarsitul lumii asa ziceau peste tot in 2011 va fi pornita gaura neagra si se sfarseste lumea si s-a sfarsit? nu...adica i-a dat drumul dar nu a mers dar ma rog nu nu se va sfarsi big grin

| FroZen_7401 a răspuns:

Nu va fi oh go on, si atuncea au zis ca in 2010 sau cat va fi sfarsitu lumi si nu a fost oh go on