| loL_7570 a întrebat:

Ok.Deci is in clasa cu un baiat cu care am fost (impreuna) si s-a terminat prost.Acum ma ignora.Are o alta prietena.Deci o trecut mai departe ma uraste sau ce naiba are?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și pe tine cine te-a învățat să îți faci prieten pe cineva de lângă tine?
Nu-l mai interesezi, și gata!
Pa, pa.

| Geeeo21 a răspuns:

El vrea sa para indiferent.si probaabil si-a facut o alta prietena ca sa incerce sa te uite mai usor. El nu te uraste. dar incearca sa te stearga din inima lui![esti cumva din Ardeal?big grin]

| BeBo a răspuns:

PAi daca voi ati fost impreuna si va`ti despartit el trebuia sa`si faca alta prietena nu... sincera si eu am fost cu un baiat din clasa:d si tot asa s-a terminat prost da el nu ma ingnora el ma injura adica ne injuram reciproc straight face da eu una nu`i inteleg pe baiet astia prima data esti c el a doua oara te desparti de el si dupa nici nu te mai baga in seama macar daca am ramane si noi amici prieteni da baieti astia nici nu te mai baa in seama mai mult te injura laughing

Deci eu nu`i inteleg pe baieti astia...laughing si oricum nu te uraste da as afac toti baieti

Baftaakisshappy