| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt oribil. Doi baieti si-au batut joc de mine, au vrut sa faca o gluma proasta. Unul din ei e colegul meu de clasa, pe care mereu l-am ajutat si nu stiu din ce cauza ma uraste. Iar cu celalalt am iesit o singura data, dupa care nu am mai vorbit. Ei sunt prieteni si intr-o seara acel baiat mi-a scris sa iesim, dar era tarziu si i-am spus ca nu ies. Apoi am aflat de la o prietena ei erau impreuna cu niste prieteni si au vrut sa-mi spuie sa ies sa-l astept, el sa nu mai vie si colegul a spus chestii urate despre mine. Ma simt aiurea ca am fost o naiva. Daca acum isi vor bate joc mai departe si vor spune scolii intregi. Chiar sunt o persoana buna, nu inteleg de ce sunt oamenii asa rai.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt putin obosit, dar din cate am inteles nu s-a intamplat nimic, nu? poate acel baiat care ti-a dat mesajul chiar a vrut sa iesiti cand era cu prietenii(e mai usor asa, ai mai mult tupeu) si cand a vazut ca nu are succes a inceput sa faca pe grozavul si prietenul lui l-a ajutat, totul sa para in ochii celorlalti ca fiind o farsa... nu stiu, e doar o presupunere
oricum nu trebuie sa le dai importanta cretinilor

| Radu284 a răspuns:

Din comentariile tale reiese ca ai 17 ani.
Ce fel de colegi sunt aia? Si ce crezi ca ar spune mai departe scolii intregi? "Hey, am vrut sa ii dam o teapa lui asta, sa ne astetepe ca proasta, dar ea nu a venit, hahaha, ce tare! 11! 1"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti imaginezi ce viata trista au copii aia daca acea gluma ar fi insemnat pentru ei distractie. Ar trebui sa iti fie mila de ei. Nu le da satisfactie aratandu-te afectata, ignora-i.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema ta e ca esti prea buna. Trateaza-i cu indiferenta si o sa vezi ca nici ei nu se vor mai obosi sa se poarte urat cu tine.

| Scarbo a răspuns:

Stai ca nu am inteles, ce or sa spuna scolii intregi?

| Cσcσ a răspuns:

Chiar asa, ce o sa spuna scolii intregi? Ca au vrut sa te faca sa ies afara noaptea, tarziu si ei sa nu mai apara la intalnire sau cum?hee hee
Orice ar fi, ignora-i, nu-i mai ajuta la nimic. Mai pe scurt, reneaga-i. Aia nu-ti sunt prieteni. In afara faptului ca sunteti colegi de clasa, nu ai nimic sa le spui daca fac glume pe seama ta.

| kiri11 a răspuns:

Nu trebuie sa iei in seama astfel de rautati. ei sunt cei cu probleme nu tu happy