| Gabriella_1938 a întrebat:

Ce uraste un baiat la o fata?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Sa-l pisalogeasca. Cred cateodata, ca barbatii si-ar fi dorit ca noi femeile sa ne fi nascut MUTE.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu urasc la o fata atunci cand o vad ca se poarta ca o copila mica si nu e cu picioarele pe pamant.

| Cătălina a răspuns:

Depinde de fiecare dintre ei. Eu cred ca ei urasc cel mai mult la o fata minciuna.
Parerea mea.

| foxi a răspuns:

Chilotii!

| Denisa a răspuns:

Ce uram si noi la baieti: sa ne insele, sa ne minta, sa ne injure, sa fie fitosi, sa fie indiferenti cu noi, etc. Aceleasi lucruri urasc si baietii la fete ca si fetele la baieti.

| bau0217 a răspuns:

Nu suport sa fie complexata... In rest e bine sa aiba cate putin (foarte putin!) din fiecare defect, ca altfel n-are farmecbig grin

| stefyeli a răspuns:

ca e geloasa! dar o fata nu poti ura nimic la ea, fiecare fata e unnica, fie daca e mai plinutza si mai slabutza, fiecare fata are nobleta ei, nu poate fi nimic urat la ea. dai fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe mustata?big grin(fata sa aiba mustata ma refertongue) nu?laughing
Sau are vre`un baiat, idealu` in viata-femeia cu mustata?laughinglaughing

| PrintiCristina a răspuns:

Sa-l pisalogeasca.

| Cristy_6625 a răspuns:

Depinde de fata... dar in general la fete urasc fitele si impresiile dupa care urmeaza minciuna care o urasc in general si cam atat.