| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci nu stiu ce sa fac...
Am un coleg care a zis ca sta la mine ieri seara pentru ca azi avem excursie si pleaca direct, dar el mi-a zis ca nu-l mai lasa maicasa...si de fapt, a stat la alt coleg si le-a spus tuturor sa nu spuna nimic, ce pacat ca eu tot am aflat. Si ieri au fost in parc si pe mine nu m.au chemat, am inceput sa ma tai din cauza asta, sunt depressed si incet imi pierd toti prietenii... sad

Răspuns Câştigător
| alexandra_4554 a răspuns:

Hello cei cu voi, generatia asta o ia usor razna, cei pe care tu ii consideri prieteni par mai degraba doar simpli colegi, dupa cate imi dau seama esti o persoana sufletista dar esti cam negativist, schimbate putin, incearca si fi mai idependent, frate lucrurile astea nu sunt eterne, e doar o etapa din viata ta, trebuie sa te maturizezi, fi sociabiol cu toti, dar nu mai crede tot ce se spune, e adevarat ca doare, esti singur, dar incearca data viitoare sa iti selectezi prieteni, mai bine putini si buni, decat multi si prosti, lumea e invidioasa si rea, asa va fi mereu, daca te tai si iti faci rau, nu o sa ii faci sa le pese, nu o sa ii schimbi tu, trezirea

1 răspuns:
| epurasu a răspuns:

Au observat un comportament ciudat la tine si asa e normal sa te evite!