| andagoth_9923 a întrebat:

Ok.Spuneti-mi ca-s proasta dar chiar nu am nici cea mai mica idee laughing Deci..am pus 2 anunturi pe Olx si sa zicem ca cineva vrea sa imi cumpere produsele. Ok, eu i le trimit prin curier toate bune si frumoase, dar CUM PRIMESC BANII? Cum ajung banii omului la mine? laughing Adica ..pachetul trimis de mine ajunge la om intr-o zi, iar eu primesc banii a doua zi tot prin curier sau cum? Adica vine curierul la mine si imi da banii? Lamuriti-ma si pe mine va rog puppy dog eyes
Multumeesc. FUNDAAA!happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, vine curierul si iti aduce banii

| bogabogdan a răspuns:

Buna, ai sa primesti produsul inapoi daca nu il cumpara clientul, daca il cumpara curierul iti trimite banii in cel mai scurt timp dupa ce cumpara clientul produsul.