| Stefy12345 a întrebat:

Ok.suna ciudat, dar am o dorinta destul de idioata happy
Imi doresc sa vad (pe live) cum saruta fiecare zodie.
Problema este ca am un prieten de ceva timp la care tin foarte mult, si desi el este intr-un fel de acord cu asta inca nu sunt prea sigura.

2 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

Si daca nu sunt prea prea cum ai degand sa faci?

| stresu a răspuns:

Ok om, sper ca e intrebarea las misto ca altfel prietenul tau face neamul masculin de rusine;
1 nu exista cum saruta fiecare zodie ci cum saruta fiecare om; adica daca nu ma nasteam pe 6 iunie ci pe 8 septembrie eram mama sarutatoare sau cum?
2 daca tii la prietenul tau stai cu omul nu umbla prin campi ca strici toto si chiar daca pare ca accepta nu va mai fi la fel si vei regreta.
3 cum faci? te duci la un tip: -esti fain, ce zodie ai? -pai balanta! -a, nasol, de asta am deja; nu facem schimb de saliva.
4 sper ca nu ai mai mult de 14 ani.