| TeenagexD a întrebat:

Ok, TPU.
Imi place de doi baieti din clasa mea, dar nu stiu pe care sa-l aleg.
Adica, unul dintre ei stiu ca ma place, dar celalalt... cred ca ii place de alta colega din clasa. Adica, vad cum se rusineaza cand vorbeste cu ea, se tot uita la ea in ore. Unul dintre ei, mi-a marturisit ca ma place, dar celalalt inca nu. straight face Asa ca nu stiu ce sa mai zic thinking
Ma puteti ajuta? Dau funda!; x

Răspuns Câştigător
| OglindaOarba a răspuns:

Pe cel care te place. Nu e mai ok asa? Daca celalalt nu ti-a marturisit nimic inseamna ca nu are sentimente pentru tine.
De ce sa il lasi pe celalalt sa scape?! o.o

| TeenagexD explică (pentru OglindaOarba):

Merci. :*

| OglindaOarba a răspuns (pentru TeenagexD):

Cu multa placere :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat