| anonim_4396 a întrebat:

Oracolul : ce este mai exact, cum se face? Mi-am adusaminte ca mai demult multe fete aveau "oracol". Parca era un caiet ce continea intrebari. Dar continea si variante de raspunsuri? Sau raspunsurile depindeau de cel care le completa?
Care era scopul acestui oracol? Si alte detalii?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Uita-te aici si din intrebari si raspunsuri vei intelege mai multe.
http://ruxache.ro/scrieri/oracol-la-11-ani.html/

| anonim_4396 explică (pentru CrazyRat):

Multumesc

| CrazyRat a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru putin.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scopul oracolului sunt amintirile si amuzamentul(asta este farmecul oracolului)
Intrebarile nu contineau variante de raspuns dar poti sa il faci cum doresti!