| Valentynnnnnnnn a întrebat:

Pai intrebarea ar fi ca maine este prima zi de scoala sunt clasa zecea primul an de liceu insa nu m-am hotarit inca la ce profil sa ma duc am de ales intre uman si sport recomandatimi un profil ca chiar nu stiu unde sa ma duc si cred eu ca fac fata la amundoua dar dati-mi un raspuns si argument de ce ati alege acel profil

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Pai in primul rand du-te unde consideri tu ca ai mai multe inclinatii, eu m-as duce pe rpofil sport pentru ca am abilitati care ma ajuta sa il practic plus ca este o placere, mult succes