| LCD a întrebat:

Pana la revelion, trebuie, vreau sa ma ingras. spune-ti-mi ce sa mananc, cat si cand ca sa ma ingras cat mai repede. am slabit pentru ca in ultimul timp mananc numai prostii si mananc f putin. cand vin de la cursuri, mi-e lene sa ma pun sa mananc.mananc ceva.mancare rece.mezeluri.branza.rosii.masline...un iaurt, si f multe dulciuri.
ce sa fac?sad

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Mancare Fast-Food, dar sa nu exagerezi cu ea, nu face bine la organism, mai simplu ar fi sa mananci chips in fiecare zi si sa nu faci sport.

| Mixed a răspuns:

Mananca multa mancare preparata ...si ceva fast food. o data pe zi ...mananca dulciuri. ...si nu fa sport... o s ate ingrasi big grin aaaa .sa nu uit ...mananca paste...big grin adica spaghetti...

| alexutzu00791 a răspuns:

Cheam o pe zana maseluta happy. Miscarea e cea mai buna dragii mei day dreaming. Alegeti o viata verde, lasati tigarile alcoolul, orele tarzii si alte prostii dintrastea. Odata aveti pana in 20 de ani. Traiti va viata cu cap.

| simona_2554 a răspuns:

Eu am avut un prieten care timp de 2 saptamani a mancat numai fast-food si s-a ingrasat si iti zic sincer ca se observase, insa mancare fast-food nu cerd ca e asa sanatoasa deci incearca sa mananci ce-ti place! ps:ar trebui sa te consideri norocoasa ca vrei sa te ingrasi cand toate fetele din ziua de astazi vor sa slabeasca

| bebytzu a răspuns:

Poi ar trebui sa mananci dupa un program sa iei micul dejun pentru ca este mai importamt ca toate mesele apoi la pranz sa mamannci mancare gatita pentru ca dulciurile nu ajuta la nimic