| zamira a întrebat:

Pana maine trebuie sa ii cumpar un cadou prietenului meu, cu ocazia zilei indragostitilor...imi puteti da vreo idee in legatura cu ce cadou sa aleg? va implor! chiar am nevoie d ajutorbig grin

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sfantul Valentin este pe 14 feb.-asta ca un apropo happy. Oferai o rama cu o poza cu voi doi, un ceas, un parfum, o bratara de argint.

| madalicious a răspuns:

Sfantul Valentin a trecut deja.Azi suntem pe 15. Dar ii poti oferi iubitului tau orice iti trece prin minte sau orice ti-a zis el ca ii place. Un cadou de iubita ar fi, ceasul. Numai o iubita ofera ceas-uri, sa vada alte fete ca e luat.Ca sa fie si mai romantic poti face un album cu toate pozele voastre, sau ii poti lua un breloc sau tricou sau pernuta sau bricheta[daca fumeaza], inimioara personalizata cu poza voastra.