| kitty00 a întrebat:

happy Pare cam ciudata intrebarea dar: cum ma pot concetra in orele de geografie,istorie si thinking cam atat. Avem un profesor mai batran,mai plictisitor, etc.sad.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Oh, parca ar fi al meu de geografie...Tu doar scrie ce dicteaza acolo si invata calumea acasa ca mai mult ca sigur nu zice nimic interesant in plus.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Asculta cu atentie, si incearca sa si auzi si sa si intelegi ce spune, nu doar sa privesti prin el. Incearca sa te uiti doar la el, si sa asculti cu atentie, nefiind preocupata de ocupatiile celor din jurul tau.
Succes!

| kitty00 explică (pentru Adry05):

Dar imi vine sa adormsad.si profesorul vrea sa citim din carte mai mult crying.