| Cristinacrs16 a întrebat:

Părere despre băieți care cer poze nud? Și despre fetele care dau

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Baieti ai zis bine, barbatii adevarati nu cer poze la fete ca au fie acasa femeie fie o alta femeie in fiecare seara
este o diferenta intre mancatorii de seminte care traiesc din alocatie pe la scarile de bloc si barbatiwinking
cand vine vorba de cerutul pozelor nud cuiva strain sau unei persoane pe care o stii cat de cat dar poate sa fie sau nu o persoana majora zic faptul ca este o diferenta intre obsedati si/sau fraieri si oameni cu caracter, cine este trecut prin viata si cu mintea intreaga nu cere astfel de poze
mai exista o categorie de alienati si anume aceia care platesc ca o femeie sa le arate diferite parti ale corpului la webcam, nu sunt eu vezi doamne judecatorul, dar oamenii acestia sunt majoritar bolnavi, acei timizi cu probleme de natura comportamentala care saliveaza si simt placere "nebuna" de a vedea o femeie cum ii baga in seama doar cand o platesc, si cum ei sunt limitati si slabi in orice cunoastere, nu au curaj sa vorbeasca cu o femeie fata in fata ci doar prin 'videochat'

| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu-i normal sa-ti ceara nimeni poze nud si tu trebuie sa-i blochezi imediat pe aia care-ti cer asa ceva.
Iar fetele care trimit poze nud sunt proaste rau, fiindca pozele ajung imediat pe intenet si toata lumea (colegii d ela scoala, familia, rudele, vecinii, toti o pot vedea in pasarica goala).

| Hyperion7 a răspuns:

Nicio părere.

| StoicAnalysis a răspuns:

Idioti.

| MihaiMB a răspuns:

Băieți: disperați
Fetele care fac aşa le consider că îşi vând trupul pentru bani, că bănuiesc că nu le trimit pe gratis.