| anonim_4396 a întrebat:

Pareri despre filmul "Tres metros sobre el cielo – Trei metri deasupra cerului "? Vreau sa-l vad si nu sunt sigura. Cine l-a vazut,cum e? E frumos, merita? Mersi kiss

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Este vorba despre o dragoste ieftina dintre un golan mare cu probleme si o fata cuminte...
Acest film e apreciat mai mult de fete, se pare ca ei au inclinatie mai multa spre tipii rai big grin Acum daca esti fata si esti asa cum am zis sigur o sa-ti placa, daca esti baiat nu te uita ca vei pierde timpul degeaba, mai bine ma uit la un desen animat decat o astfel de porcarie! laughing))
PS: n-ai stiut sa-ti pui un nume sau o poza de profil ca sa stim daca esti fata sau baiat?

| Latinmoon a răspuns (pentru lpavel):

Lasa fata sa se uite la film daca vrea, ce conteaza ca este vorba despre o fata cumintre si un baiat rau?
Daca prietenele ei s-au uitat o poate face si ea! tongue

| ριтιкaa1998 a răspuns (pentru lpavel):

Sunt fata laughing