| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce poate sa cheltuie un adolescent / o adolescenta 8 milioane pe luna?

Răspuns Câştigător
| sunetul a răspuns:

Eu as putea cheltui mult mult mult mai mult dar nu am :].
De opt milioane :imi pot lua un telefon nou sau piese pentru pc sau niste haine sau incaltaminte sau multe multe alte chestii :]]
asta daca vreau sai cheltui toti in 2ore.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cruntă întrebare!
Poate că peste un sfert din oamenii acestei țări nu au 8 milioane pe lună pentru o familie de 2 -4 persoane. Și tu te întrebi pe ce poate cheltui un adolescent o asemenea sumă.
Tristă ignoranță juvenilă!
Ce înseamnă să nu știi cît de greu se cîștigă acești bani.
Nu e normal să dorești cuiva să fie sărac. Dar să nu dea Dumnezeu cel Sfînt să ajungeți să nu aveți nici jumătate din acești bani.

| Aliiinuuus a răspuns:

HAINEEE love struck, pantofi, tot felul de tenisi jmecheri love struck, as iesi prin cluburi mereu rochii cele mai la moda haine love struck

| TheBaby a răspuns:

Pierce-uri, snowboard-uri, bmx, câini de rasa, multe haine NOI cum ar fi cei mulaţi cu tur lăsat sau culori "ciudate" cum ar fi roz pur, verde, albastru mov, tenesi, chiar şi jocuri originale pe calculator...
Sunt foarte multe chestii.

| Sttfy a răspuns:

Simplu eu iti spun din experienta proprie! stau singur acasa si maicamea imi trim bani odata pe luna in jur de 200-300 de euro! Bani nici eu nu's pe ce se duc tigari, mancare, si distractie sa zicem ca iesi in oraj cu un tov faci u cinste mai mananci cv dulce mai bei cv una alta si uite asa se duc bani! Sau cel putin la mine asa e tongue!