| RazvanSmile a întrebat:

Pe facebook e un joc "8 Ball Pool".Cum pot sa-i trimit la un prieten invitatie pe chat si sa jucam amandoi? thinking

6 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Si eu ma joc 8 ball poolwinking. Dupa ce ti se incarca jocul jos sunt niste casute cu prietenii tai de pe facebook, il cauti pe cel cu care vrei sa joci si dai Challenge.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!

| RazvanSmile explică (pentru AOLEVRIC):

Mie nu imi apar alea thinking

| AOLEVRIC a răspuns (pentru RazvanSmile):

Si mie mi se mai intampla, eventual incearca sa dai de vreo cateva ori refresh sau sa joci un joc -2 si sa vezi daca iti apar pe urma.

| Petrisor_Euu_1995 a răspuns:

Pe telefon/tableta e foarte usor. Dai la invite friends dupa selectezi persoana si intrati in joc(daca acea persoana accepta). Daca vrei sa joci pe pc ai nevoie de un link (http://ro.y8.com/games/8_ball_pool_multiplayer). Dai pe el si o sa-ti apara undeva o casuta cu PLAY FRIENDS. Banuiesc ca in continuare te descurci. Fundita? :D