| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre actorii faimosi si industria muzicala?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Da, bravo lor.
- Părere bună, ok -

7 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Daca te raportezi la tara noastra, actorii sunt in regula, insa vedetele de carton din industria muzicala sunt niste nimicuri de cea mai joasa speta. Mihai Eminescu spunea "Ca sa iti dai seama de nivelul de cultura al unui popor trebuie sa ii vezi idolii", deci cred ca asa se explica.

| Catalion a răspuns:

Bravo lor ca au talent si au posibilitatea sa-l arate lumii.

| anonim_4396 explică (pentru Catalion):

Am citit ca inainte sa devina faimosi si-au vandut sufletul lu' Satan si pac deodata, viata faimoasa etc. laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și crezi că-i așa?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Puteau sa si-l vanda pe jumate.ro dadea mai ieftin.

| Deaad a răspuns:

Industria muzicala e la pamant.
De actori am o parere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni descurcăreți.