| Girly97 a întrebat:

Pensatul doare? O colega a vrut sa ma penseze mai demult si nu m-am pensat niciodata desi mi-ar placea. Nu am lasat pe nimeni sa ma penseze pentru ca mi-e teama ca ar durea.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mai spre deloc, desi iti recomand sa mergi la un salon pentru ati da o forma frumoasa la sprancene si nu te lasa pe mana unei colege, este doar o parere proprie. Decat sa-ti smulga mai multe fire si gresit, mai bine la cineva cu experienta.

| WaterDrop a răspuns:

Aproape deloc, comparat cu o taietura de exemplu. Mici piscaturi.Las`o sa te penseze.

| Cannibal a răspuns:

E o durere suportabila, nu ai de ce sa iti fie teamă.

| AndCat26 a răspuns:

Depinde de pielea fiecarui om. Unii oameni sunt mai sensibili, altii tu. Nu e o durere insuportabila.