| BestFlower a întrebat:

Pentru baieti : ce parere aveti despre fetele mai,, zapacite", si stilul de imbracaminte,, tomboy" (fete care se imbraca la fel ca baieti)?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Aiurea. O fată trebuie să își păstreze gingășia și feminitatea.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Nu m-am prins dar mă rog.

| DonCorleone a răspuns:

Pai cum sa zic am si eu o fata gen tomboy in oras care o cunosc foarte bine si e super de treaba + ca ne face pe toti la fotbal si zice la glumee in prostie nu am nimic in potriva
dar totusi... fata trebuie sa ramana fata cu zice @7h30 gingasa si femininawinking laughing

| 0PopaPorno a răspuns:

N.am absolut nimic cu ele.Imi place foarte mult stilul asta la fete.Mi se pare smecher!happy

| LotusRadioactiv a răspuns:

Parerea mea este ca o fata ar trebui sa-si pastreze feminitatea, intr-o anumita masura.

| KefDeKef a răspuns:

Sunt super marfa din punctul meu de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30,
Sunt gingasa ca un cactus. Si feminina, sunt o lady, mananc cu degetele cartofii prajiti, ma descalt pe sub masa, imi ling degetele, ah love struck.
Ma mai placi acumbatting eyelashes?

@BestFlower,
Stiu ca sunt fata, insa uneori ma simt 50% baiat, 50% fata. Fetele la care te referi tu au un farmec aparte, insa sunt considerate grosolane. Fiecare cu stilul lui happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, bineeeee. Ce mai conteaza, ideea e ca ma ia gura pe dinainte destul de des.