| mikiela a întrebat:

Baieti ce parere aveti despre fetele care se imbraca hip-hop?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu imi plac.

| User a răspuns:

Au prea mult testosteronthinking

| Messyhair a răspuns:

Nu sunt baiat... dar eu detest o fata nefeminina!

| pitikaaaa a răspuns:

Sunt fata si iubesc acest still
Deci presupun ca daca as fii baiat mi-ar place ca prietena/iubita mea sa se imbrace mai "larg".
Deci n-am nimic cu fetele care se imbraca hip-hop fiindca si eu ma abrac asabig grinhee hee

| angelkissing a răspuns:

Daca te imbraci mai larg si nu in roz nu inseamna cu nu esti feminina doar ca abordeji acest stil eu ma imbrac asa si uni oameni pe strada se uita ciudat.Nu ii inteleg de ce fa asta... Depinde de gusturile fiecaruia

| angelkissing a răspuns:

Eu sunt fata si abordez acesti stil pur si simplu il ador