| gigiro a întrebat:

Pentru baieti:ce preferati o virgina sau o experimentata?

11 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Toata ziua buna ziua EXPERIMENTATE... tu nu ai decat sa te incurci cu elewinking

| alecs871 a răspuns:

O intre.

| Mada a răspuns:

Nenea, daca ar fi sa te gandesti... la inceput toate`s virgine nu se nasc experimentate. Deci...multumitiva!

| @@ a răspuns:

Bravoo curly one uhuuuu
bravoooo
te iubesclaughing

| Cretzule a răspuns:

Experimentata pentru ca nu am chef de fitele virginelor.

| sergiu a răspuns:

Experimentata big grin Dar in orice caz nu m-ar supara nici o virgina. Oricum nu astea conteaza mai mult, important e sa fie gagica de treaba.

| Dan_Tm a răspuns:

Pe amandoua.
Ce-i drept, de o virgina mi-ar pasa mai mult si as avea grija sa iasa perfect avand in vedere ca momentul 'X' este foarte important pentru viitorul ei ca femeie pe cand cu o fata mai experimentata ar fi ceva mai diferit considerand ca emotiile ei nu mai sunt asa de puternice cum au fost prima oara. Iar referitor la o relatie de lunga durata, imi este destul de indiferent daca o fata este sau nu virgina atunci cand o intalnesc, atat timp cat stiu ca am ce discuta cu ea.

| oky a răspuns:

Experimentata.

| blue007eyes a răspuns:

Intodeauna experienta conteaza, cu o fata experimentata nu duci munca de lamurire iar cu una new in domeniu asta, naspawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să fie și cu sigiliul dat jos și neexperimentată. Pe aia o prefer. Mai puțină bătaie de cap, mai puține șanse să fie curvă, ajung mai repede cu ea în pat, mai multă viteză, etc. Just my 2 cents...