| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Cu cine preferati sa faceti sex/dragoste cu o virgina sau mai degraba cu una "experimentata"? funda happy

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Ptr o aventura prefer o versata. dar pentru facut dragoste+sex prefer o virgina.

10 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ar trebui sa prefere cu tipa la care tine si atat, sa fie irevant aspectul virginitatii.

| MMihai a răspuns:

Depinde de la caz la caz! Un bărbat nu prea se gândește la făcut sex cu o virgină!

| Narcis2007 a răspuns:

Virgina...

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

Cu amandoua.

| Baby a răspuns:

Eu cred ca daca un baiat iubeste fata respectiva nu prea ii pasa daca e virgina sau nu. Ba chiar mai mult, daca e, o sa fie mandru ca el a fost primul si ca ea nu a mai trecut pe la 100 de tipi pana a ajuns la el. Dar pentru o aventura de o noapte, cum au spus si baietii mai sus, nu le trebuie o virgina, le trebuie una cu experienta

| liviu89 a răspuns:

Dai funda lu chiorul87 ti a spus tot ce trebuia sa stii laughing

| ElvisTare a răspuns:

Cu o virgina! E mai tare! Funda?

| cristina_9853 a răspuns:

Loool ce oare e in capul vostru... tot fata e daca e virgina sau noooo numai ca nu are experienta:p

| nebunu55 a răspuns:

Virgina