| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Pentru baieti, dar pot rapunde si fete:ce parere aveti despre fetele tupeiste care cred ca totul esre la picioarele lor?, dar despre fetele timide si cu caracter?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Despre cele tupeiste am o parere proasta incat le-as baga la armata de femei sa prinda disciplina si sa nu isi mai dea aere iar cele timide au o viata frumoasa de trait.

| MaryaSiAtÂt explică:

Pai eu sunt in a doua categorie si sa stii alyk ca nu am de pierdut...e bine sa fi timita pentru ca, cred eu tupeul si nesimtirea sun sinonime.

| soraluisatan a răspuns:

Buna eu sunt in prima categorie,dar nu ma consider increzuta, pur si simplu ma simt bine cand spun ce am in gand si ce imi doresc, si am numai de castigat. fetele timide au de pierdut dupa parerea mea.