| cooola a întrebat:

straight facestraight face. pentru cei care stiu problema pe care am avut-o.straight face Nu s-a rezolvat deoarece, cum am mai spus eu sunt in stare sa il iert pentru toate jignirile pe care mi le-a adresat, si tot ce a facut...insa tot el este orgolios, si mi-a spus ca nu vreau sa ne impacam pentru ca toti baieti rad de el, (si sunt sigura k el nu le-a spus ce s-a intamplat intre noi, inainte ca eu sa stau cu baiatul acela si el cu fata aceea). Si aseara prietenele mele, au vorbit cu el, si a incercat sa ii spuna, ca nu am nici o treaba cu el, ca eu am stat cu el pentru ca l-am vazut cum se saruta cu aia, si atunci el a tacut din gura, si mereu cand fetele ii spune-au ca eu nu sunt de vina, el mereu comenta si le spunea ca nu k eu .ca ce trebuie sa imi dau mesaje cu ala, Si atunci toate fetele i-au spus mai erau mesaje de genu "buna, cff?" Si i-au spus ca ele au vazut mesajele alea...Si Acum o ora l-am sunat si eu, si am vb a spus ca ii pasa de ce spune lumea, dar am fost surprinsa cand mi-a spus ca pot sa il sun daca vreau ...si la sfarsit a spus " eu plec la tara acum, vb mai incolo. Pa" ...si nu stiu ce sa mai fac, stiu ca ma gresit si eu pe o parte ca am stat cu baiatu ala pentru ca mai bine ma duceam acasa il lasam 2 zile sa ii treaca nervi si dupa vb cu el, si nu mai iesea atata scandal...Va rog sa imi spune-ti ce as putea sa mai fac, stiu ca toti mi-ati spus ca nu merita sa ma mai impac cu el, dar tin enorm la el si nu pot sa renunt asa...si am incercat aseara l-am sunat, astazi la fel... nu stiu ce sa mai fac. ajutati-ma si pe mine...va rog mult.multumesc ca mi-ati citit romanuhappy

2 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

Draga mea, prima rugaminte: ia o pauza, ca esti tare bulversata. Macar o saptamana nu-l mai suna. Incearca sa mergi undeva, la tara, la munte sa te linistesti. Ceaiul de sunatoare ajuta crede-ma! Dupa ce esti cu mintea limpede ia o decizie. Daca vrei sa discutam mai pe larg rozalia2583@yahoo.com

| rodel a răspuns:

" Tara piere si baba se piaptana!"