| N0 nAmE a întrebat:

Pentru cei din targul mures.eu sunt din piatra neamt, termin clasa a8a, iar parintii vor sa merg la liceu in muresh... abar nu am ce profile sunt, ce licee.precizez ca nu ma intereseaza filologia...

3 răspunsuri:
| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Licee cu profil filologie din Targu Mures: Colegiul National "Unirea" si mai este unul dar e cam slabut Grupul Scolar Gheorghe Sincai. Daca nu poti sa incerci stiinte sociale la: Liceul Pedagogic Mihai Eminescu, sau Colegiul National Al. Papiu Ilarian (ti-l recomand, cel mai bun liceu din Mures). Sper ca te-am ajutat. Fundita? Mersi :*

| CPR a răspuns:

Hi unde ai intrat pana la urma?