| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Piatra Neamt. Termin la vara clasa a 8-a si as dori sa stiu de unde sa imi iau rochie. Dupa parerea voastra. unde ar fi mai bine? Cel mai bun raspuns : Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Iulya17 a răspuns:

Buna si eu termin la vara clasa a8a si si eu caut o rochie, poti gasi multe modele la un mall sau un magazin special pentru.rochii,daca ai o cunostinta croitoreasa poti sa faci o comanda la ea si rochia poate fi exact pe placul tau si o alta solutie este magazine online, uite nu au preturi ridicate deloc https://www.miniprix.ro/produse/cauta-rochi/.Funda?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

De la Paris, de unde din alta parte!? Dar nu te eforta prea tare. N-ai auzit ca vine sfarsitul lumii in 2012? Sau vrei ca sfarsitul lumii sa te prinda imbracata in rochie de gala? laughing

| IrinaIvashkov a răspuns:

Mai ai până la vară, poți să aștepți eu zic să te pregătești abia prin Mai cel puțin! :o

| edyke a răspuns:

@chocolategirl7 : 1. nu te sfatuiesc sa comazi de pe miniprixwinking. 2. ai putea sa incerci in Galleria Mall tongue, de exemplu la TinaR happy. Daca nu, poti sa incerci prin Pietricica sau cum puii mei se numeste magazinul laughing. Acuma depinde, cat ai de gand sa dai pe o rochie tongue? Funda smug?