| Numai98356 a întrebat:

Pentru cine e clasa a 8-a, voi ati dat simularea la romana pe semestrul 2?
daca da, cum v-a dat? a dat epic? dar la subiectul 1 B ce a dat?puppy dog eyes
va rogpuppy dog eyes am maine si vreau sa imi fac o idee!
Multumesc mult si dau funda! :*

4 răspunsuri:
| Stresanta a răspuns:

A dat diferit in fiecare judet. De exemplu la mine a dat liric, explicarea unor versuri si o compunere. Eu simularea am dat-o in martie.

| Numai98356 explică (pentru Stresanta):

Stiu ca se da diferit, dar ai dat liric la simualrea din semestrul 1?

| Stresanta a răspuns (pentru Numai98356):

Eu am dat o singura simulare si a fost liric.

| ριтιq a răspuns:

Eu am dat prima simulare in ianuarie(sunt din Buzau) iar cea de a doua s-ar putea sa o am saptamana asta! La prima simulare ne-a dat de explicat titlul 9a fost poezie) si la partea a doua o compunere al draq de grea! Am luat 9.20 big grin