| Graham2001 a întrebat:

Vreau si eu o poza cu subiectul de azi de la simularea la romana pentru clasa a 12-a ca eu nu il gasesc pe internet.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"vreau"?
Asta este unica forma de politete cu care te poti adresa, cand ai nevoie de ceva?
Atunci, asteapta tu mult si bine!

| Graham2001 explică (pentru Violleta2022):

Te-ai trezit si tu sa te bagi in seama. Sa inteleg ca ai ajuns la campionul zilei asa fiindca te trezesti vorbind nu pentru ca ai ajutat cu adevarat pe cineva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Graham2001):

Raspuns obraznic, venit din partea unui copil fara bun simt!
Rusine parintilor care te-au crescut si nu te-au educat!