| BOGDAN a întrebat:

Pentru fete :X:X >>>--- va plac baietii cu abdomen plat (patratele)? >:

Răspuns Câştigător
| Диана a răspuns:

Pai depinde. Imi plac atata timp cat nu exagereaza...
Adica sa nu arate ca un culturist. laughing
Ehh, da' mie imi plac in general baietii slabi. laughing Gen aproape anorexici. rolling on the floor Nu stiu de ce. thinking
Am o problema la cap. laughing

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Neahoh go on
Prefer niste brate frumoasesmug

| Cherry56 a răspuns:

Da normal, doar nu vrei sa ne placa aia ca burta

| nobody_9468 a răspuns:

Si eu vroiam sa punctez aceiasi idee."Voi cand va f****i, va f****i sau jucati x si 0?laughing.
Nu cu prea multe patratele ca dup'aia daca vrei un oral ii trebuie casca sa nu-si sparga capulhee hee.

Bafta.

| ladygaga a răspuns:

Da imi plac baietii asa.big grin

Dar nu e atat de important sa aiba abdomenul plat.Sunt ok si fara.

| madycumada a răspuns:

Sa zicem ca da. happy Pentru mine, sincer, lucrul asta conteaza cel mai putinhappy

| AdelinaC a răspuns:

Sincer ala imi plare fitos. Dar atata timp cat nu exagereaza cu aspectul fizic(adica asa este el de la natura, cu abdomenul plat)nu am pretentii. Poate sa fie si plat si mai grasut ca pentru mine tot aia e, chiar imi este indiferent aspectul asta.

| Яùxsi a răspuns:

Daaa love struck

| BOGDAN explică:

Raman la parerea ca aici au intrat doar fete care nu sunt pretentioase. laughing vreti sa spuneti ca eu ma muncesc degeaba in fiecare zi. atunci ma fac cat un porc cu burta mare si gata happy

| BOGDAN explică:

big grin pai cand e cald imi place sa nu port tricou. si ma intrebam daca fetelor le plac abdomenele asa ca al meu :X curios din fire eu

| BOGDAN explică:

Poti juca si x y z big grin

| BOGDAN explică:

Da vezi... cand vreti sa faceti un oral... faceti la unu gras. sa aveti protectie,, ce minte stralucitoare ai. just. a. tear

| BOGDAN explică:

Am si eu ceva ciment in loc de carne big grin

| BOGDAN explică:

Am si dealea :X:X:

| Georgix a răspuns:

Daap imi plac. :X
Pastreaza-ti abdomenul asa. :X Spor la munca!happy

| SexyGirl4You a răspuns:

Thu ai patratzele? putem juca X si 0 pe ele?smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si dealea :X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si din alea :X:X:

| lory_7532 a răspuns:

Daa:X:X aia is cei mai bazatii :*:*:X...
in fine. dc intrebibig grin?
ai cumva patratele:X:X?smugsmug

| criss27sweet a răspuns:

Da, e hot, si carei fete nu-i place sa aiba ca iubit un baiat bine?

| cldcrist a răspuns:

Patratele dupa mine se castiga usorhappy Dar masa musculara+ patratele extrem de greu... Mie unul imi place sa am masa musculara mai mult decat asa zisele patratele, dar daca ai masa musculara si patratele este perfectlaughing) Eu inca nu am realizat asta dar sper ca o sa o fac cat mai repedehappy Sincer nu inteleg pe uni baieti care zic wa am patratele si ei sunt cat aschia de copac. Ca sa fi baiat intr-adevar trebuie in primul rand sa te simti tu puternic.
Parerea meahappy

| Alee_1170 a răspuns:

Daa=p~ Cui nu`i placelove struck.