| AmazingONEx a întrebat:

Întrebarea aceasta este în special una pentru fete
Cum le plac fetelor băieții, cu masa musculară mai dezvoltată la piept sau la abdomen...sau mai pe scurt băieții cu piept sau cu pătrățele?

Răspuns Câştigător
| Elyiela a răspuns:

Mie, personal, imi plac baietii mai slabuti de fel (nu foarte mult totusi), si da sa aiba si putina masa musculara, baietii cu piept mi se par mai atractivi.

10 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca sunt chipesi ca Tae nici nu imi pasa daca are paratele sau nu :))

https://www.google.com/......ps?/search

| anonim14081995 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Nici eu nu pot sa inteleg de ce fetele se uita numai la fizicul barbatilor si nu si la sufletul lor ca uni chiar se comporta frumos si nu au noroc in dragoste din cauza fizicului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim14081995):

^Nici eu nu pot sa inteleg de ce fetele se uita numai la fizicul barbatilor si nu si la sufletul lor^ sau la portofel

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Https://www.pinterest.ca/pin/451134087649395072/
se putea și mai bine XD

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Ce feminizat e baiatul

| RAY a răspuns (pentru anonim14081995):

Pentru ca atractia fizica =aspectul fizic,fetele isi doresc ceva rational dar le atrage altceva emotional, cum iubirea e de ordin emotional aleg aspectul fizic plus o personalitate de baiat de cartier, smecher, vagabond, badboy

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Eee feminizat, mai bine ca post malone nu? Sunt de aceeasi varsta numai ca asta e tatuat si vrea sa fie badboy si la fizic si la catacter. Pe mine nu ma atrage, sincer.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru anonim14081995):

Nu e foarte greu de inteles. Daca te atrage fizic ii cunosti si sufletul, daca nu te atrage fizic e mai greu.

La fel fac si baietii, si nu nega ca nu ar fi asa. Daca va place fata o vreti daca nu, nu exista.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru anonim_4396):

De atunci a mai crescut :))

https://www.google.com/......ps?/search

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

XDD