| andrei4242 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Va plac baietii cu patratele? :O

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu neaparat, unii chiar sunt scarbosi.Isi incordeaza muschii abdominali, pectoralii si bicepsii brahiali ca niste prosti, numai ca sa impresioneze, dar nu fac altceva decat sa provoace antipatie.
Si cel mai grav e ca se duc la sala sau iau anumiti hormoni astfel incat sa le creasca masa musculara doar pentru a atrage femela, nu pentru a avea o conditie fizica buna.

| Carmen100 a răspuns:

Mai bine putina suncuta moale.

| lorena15 a răspuns:

In ultima vreme fetelor le plac baietii cu gropite si patratele laughing deci.:devil) bafta, funda?