| Mjdolhfi a întrebat:

Pentru maine, inceperea unui nou an scolar, am de facut un discurs "Ce a insemnat scoala pentru absolventii clasei a VIII-a". Ceva idei, va rog.Multumesc!

1 răspuns:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Pai... poti spune scoala a insemnat un fel de cladire cu ziduri mari si in care se aflau "premianti" copii cu capu' pa umeri si copii mai neseriosi si mai narozi si puturosi... dar impreuna v-ati concentrat asupra verbului"a invata":-Pwinkingiar in final totul a iesit bine! bafta la discurswinking