| MyLoLiPoP a întrebat:

Pentru Voi Fete. Ce fel de baieti va plac ( Prin Comportamentul lor ). Multumesc.

7 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Depinde de fiecare in parte :3 Mie imi plac baieti de treaba sa nu fie fitosi sa nu se dea in spectacol..hmmmm..sa se imbrace normal tricou, blugi, tenesi cam asa..sa nu fie bun la suflet ..sa nu injure(ma dispera baieti care injura )amuzant cam cateva din calitatile astea. Sper ca te-am ajutat :*

| alynutza6820 a răspuns:

Nici prea timizi, nici prea şmecheri.winking

| DulcicaTa a răspuns:

Sa fie:
-tandru
-inteligent
-intelept
-sa aiba demnitate
-sa aiba simtul umorului
-sa ma faca sa ma simt in siguranta
-afectuos
-atent[cu mine]
-generos
-descurcaret
-fidel
-hotarat
-generos
-sa fie ascultator
-incapatanat[nu peste masura]

| MarYan00 a răspuns (pentru DulcicaTa):

laughingrolling on the floortrebuie sa zici : "lista continua inca cu vreo 50-60".

| missoriginal a răspuns (pentru MarYan00):

Las`o k a zis bine.
Ca daca a`ti incepe si voi sa faceti o lista cu calitatile pe care a`ti dori sa le aiba o fata... faceti roman
Eu una sunt de acord cu DulcicaTa insa sa aiba si putin gustul modei(macar putin

| MarYan00 a răspuns (pentru missoriginal):

SA mori TU!rolling on the floor...

| missoriginal a răspuns (pentru MarYan00):

rolling eyes