| anonim_4396 a întrebat:

Baieti... ce urati cel mai mult la comportamentul unei fete?

Răspuns Câştigător
| deviant18 a răspuns:

Prietenul meu raspunde: uraste ca se pisicesclaughing

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când sunt egocentrice şi au senzaţia că merită tot şi totul li se cuvine.

| DouaPuncteD a răspuns:

Eu sunt fata. Nu pot raspunde exact ca un baiat. Dar cred ca ei urasc cel mai mult gelozia. Parerea mea. Logic ca esti distincta ca a unui baiat. Neah`! Mi.am dat si eu cu parereahee hee.

| Kiko a răspuns:

Hey sunt fata dar daca as fi fost baiat as fi zice, niiik:d fetele sunt printzese si trebuie tratate ca atare.tongue

| snak115 a răspuns:

Sa se baseasca cand face sex

| Goangă a răspuns:

Salut Laura...
Pai daca ma gandesc bine eu spun si cred ca multi altii ca uram ca ele sa fie foarte fitzoatze.Sa se creada printesa lumi.In principiu sa fie fitoasa si increzute.

| Me1000 a răspuns:

Eu urasc cand o fata numi acorda atentie si atunci cand vorbeste ceva mai important cu un baiat imi vine sa o calc intre picioare.

| Darion a răspuns:

Cand este prea curioasa >.< urasc asta