| AliceAlso123455 a întrebat:

Peste doua saptamani incep liceul, faza este ca imi este frica, deoarece eu sunt la inceput timida cu cineva dar dupa ceva timp nu....imi este teama mai mult ca o sa fiu acea persoana fara prieteni si timida din gimnaziu.Ce sfaturi imi dati pentru ca vreau sa fiu si eu macar mai populara

Răspuns Câştigător
| Otto19 a răspuns:

Nu exista reteta pentru a fi populara nici un sfat nu te va ajuta, ori esti pe acceasi unda cu accei oameni ori nu, trebuie sa iti vezi de carte si sa fi fata desteapta si te vei intregra cu timpul.

1 răspuns:
| AliceAlso123455 explică:

Mulțumesc