| GigglesToDay a întrebat:

Pfaicrying nu stiu ce sa ma facstraight face raspundeti va rog acolo jos mi-au aparut niste bubute ca petele rosii care ma mananca ingrozitor ma spal tot la 2 zile mai des chiar n-am timp sincer ceva crema puppy dog eyes care ati folosit propria experientabig grin
funda

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te speli o data la 2 zile? Ar trebui sa te speli de 2-3 ori pe zi! Nu ma mir ca te mananca.Du-te la un dermatolog, poate ai contactat o boala dermato-venerica.

| Dulicaaaa a răspuns:

Te razi cumva?
de la asta se mai intampla

foloseste ulei de floarea soarelui, ulei de bebelusi, crema cu aloevera sau ceva special nu stiu sigur