| GigglesToDay a întrebat:

Hei chiar pe pi*zda am niste bubute mici mici rosii[ca petele ] so ma mananca exterm de tare cam de o luna ma spal tot la 2 zile nu stiu ce sa mai fac straight face voi ce credeti apropo. sunt chiar pe aripioarele pi2dei nu mai suport degeaba ma spal ca dupa ce ma imbrac iar dupa o ora incepe iar angry nu mai suport vreau pareriii (scuze pentru.intrebare,dar chiar nu mai suport)(14 ani virgina :d si fara doctorwaiting )
funda

1 răspuns:
| moni_9070 a răspuns:

Trebuie sa mergi al un control chiar daca tie nu ti se pare a fi grav... si daca nu este ar putea deveni. incearca sa te speli cu ceai de musetel am auzit ca merge big grin sper sa iti rezolvi problemahappy si totusi mergi la o consultatie nu e nici o rusine, gandeste-te ca nu esti singura. In plus sunt multe fete/femei care merg la ginecolog asta nu e nici o rusine e chiar ceva normal