| GigglesToDay a întrebat:

REPEDE -----Hei chiar pe pi*zda am niste bubute mici mici rosii[ca petele ] so ma mananca exterm de tare cam de o luna ma spal tot la 2 zile nu stiu ce sa mai fac voi ce credeti apropo. sunt chiar pe aripioarele pi2dei nu mai suport degeaba ma spal ca dupa ce ma imbrac iar dupa o ora incepe iar nu mai suport vreau pareriii (scuze pentru.intrebare,dar chiar nu mai suport)(14 ani virgina :d si fara doctor )

funda

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie determinata de nespalare. La varsta ta este absolut obligatoriu sa te speli macar de doua ori pe zi pe organele genitale. Dupa declansarea infectiei, nu te mai poti trata cu spalat (oricum te speli mai rar decat orice persoana de varsta ta pe care am intalnit-o eu vreodata). Pana nu te duci la doctor, nu ai cum sa te tratezi si infectia se va tot agrava.

| corolav a răspuns:

Cred că evorba de un herpes dar cel mai bun lucru este consultarea unui medic ginecolog. De o lună de zile stai aşa? Trebuie să treci peste orice ruşine. Cu asemenea situaţii dermatologice nu e chiar de glumit. Fugi - fuguţa la un medic!

| harciog a răspuns:

Recomand sec sa nu te m, ai speli asa de des ci mai des, cam la doua luni odata. Poti produce si putina brinza.