| IoanaIonuca a întrebat:

Pff, nu stiu ce sa fac. Sa fiu impreuna cu un baiat care e foarte dragut, educat, etc chiar daca nu-mi place tare mult de el? Nu stiu, ma simt ciudatlaughing) Plus ca acum, de cand vorbesc cu el, baiatul de care imi placea (cred ca nu mai imi place de el laughing el fiind coleg de clasa cu mine) parca e gelos si tot face misto. Si nu stiu ce sa fac, serios. Sunt super nehotarata sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi cu niciunul laughing Asculta-ti inima, draga. Cred ca esti micuta daca esti asa indecisa si pana la urma astea sunt copilarii... azi poti fi cu unul, maine cu altul fara sa fie vorba de sentimente profunde de dragoste ci doar... simpla atractie

| IoanaIonuca explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt asa micuta, dar chiar nu stiu ce sa faclaughing Baiatul de care ziceam ca e foarte dragut, mi-a spus ca ii place mult de mine si nu vreau sa fiu nesimtita. Nu sunt genul de persoana sa le supar pe altele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Fa ce consideri tu ca trebuie sa faci. Trebuie sa inveti sa iei decizii fie ele si minore

| IoanaIonuca explică (pentru anonim_4396):

Iti scrisesem un mesaj, dar nu s-a trimis. Sa fac asa? Sa-i spun ca m-am gandit si ca nu vreau relatie? Stiu ca ar trebui sa ma hotarasc eu, dar nu potlaughinglaughinglaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Da, chiar asa... simplu. Nu-i da de inteles ca nu il placi

| PogChamp a răspuns:

Daca ai nevoie de parerea altora pentru relatia ta cu respectivul atunci lasa-l. Orice relatie ce e afectata de incertitudine si e influentata de orice element extern e sortita pieirii.