| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat si nu stiu daca si el ma place. Ar fi bine sa ii spun? Si daca ii spun si reactioneaza nasol si dupa ma evita? Tin prea mult la el...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-i spune, risti sa te faci de rusine. Daca el te cunoaste si nu a incercat sa te cucereasca, asta inseamna ca momentan nu este interesat de tine si tu trebuie sa accepti acest adevar.

| AirănMeidăn a răspuns:

Mai bine ii spui. Nu rezolvi nimic daca stai si nu faci nimic.
Bafta.

| BiscuitiCuCiocolata2015 a răspuns:

Dar el e genul de baiat timid.Si a incercat de multe ori sa se bage in seama cu mine. Si de fiecare data cand are o problema sau e nervos incearca sa vorbeasca cu mine, chiar daca prin mesaje. Am o relatie destul de buna cu el, acum nu stiu, mi-e frica sa nu o stric, imi pasa foarte mult de el.