| swsss a întrebat:

Cum stiu ca un baiat ma place? Adica, cum reactioneaza un baiat atunci cand place o fata?

15 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu toti se manifesta la fel.
1)iti zambeste mereu.
2) iti face complimente.
3)iti da mai multa atentie.
4) te suna mereu si iti da msj.
5) se intereseaza de tine.
6) vrea sa petreceti cat mai mult timp impreuna.
7) te atinge ''intamplator''
8) te invita in oras.
Cam astea sunt semnele!

| HolyPotato a răspuns:

E evident.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Se uita mai mult de o secunda la tine. Iti pune mana pe umar. Rade la glumele tale, chiar daca nu sunt amuzante. Daca esti intr-o cearta e mereu de partea ta. Cand spune o gluma, se uita la tine prima data sa vada cum reactionezi. Cand vorbeste cu tine se balbaie. Te striga dupa un alint. Iti intreaba prietenii despre tine. Face glume privind o posibila relatie. I se maresc pupilele cand e in preajma ta. Vrea sa fie in preajma ta, te striga cat mai des dupa nume, te suna des.

| mat31new a răspuns:

Tu il placi pe baiatul despre care intrebi?

| RAY a răspuns:

Depinde de baiat eu fug cu toporul dupa ea ori e ea a mea ori a nimanui, mi se scoala parul fara gel cand o vad economie, transpir inca o economie, imi bate inima desi e ceva bun, sincer fac cardio cand iubesc
, in ultima vreme numai iubesc pe nici una

| h3r a răspuns:

Dacă te întrebi asta e clar că nu știi, că nu se vede.

| Demonull a răspuns (pentru h3r):

Tu ce faci imi tii locul cat lipsesc?laughingrautatea de pe acest site imi apartineeeee! laughing

| h3r a răspuns (pentru Demonull):

E ceva rău în a spune adevărul? Sunt alții răi...noi nu bre happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita mereu la ea...

| Vi003 a răspuns:

Face ca trenul si se tavaleste de atata placere. Uneori il ajuta trecatorii sa-si revina. surprise

| Deyutza1039 a răspuns:

Se comporta frumos, are grija de tine, pur si simplu, ca un indragostit! Sper ca te-am ajutat si eu cu ceva...Te pup!

| ana233 a răspuns:

Buna! UIte aici niste lucruri pe care nici eu nu le stiam, care chiar sunt adevarate: http://www.caterinca.org/27-lucruri-pe-care-fetele-nu-le-stiu

| Alexandrughita a răspuns:

Un baiat poate reactiona in multe feluri de exemplu mie cand imi place o fata, ii ofer o atentie mai mare, incerc sa stau mai mult timp cu ea, fara a fi stresant, sa ii ofer atentie, sa ii castig increderea.

| allax222 a răspuns:

Face laba cu mana talaughing