| anonim_4396 a întrebat:

Please help!sad Saptamana trecuta m-am certat cu verisoara mea din cauza prietenului ei. Tin sa spun ca s-au despartit deoarece ea a spus niste lucuri urate despre el, si apoi si-a dat seama ca a facut o prostie si a inceput sa sufere.In aceeasi zi m-am despartit si eu de prietenul meu, dintr-un motiv aiurea straight face. Azi m-am impacat cu verisoara mea si am incercat sa intdrept lucrurile intre ea si prietenul ei, insa acesta n-a mai vrut sa mai aiba vreo legatura cu ea, si pe langa asta am aflat ca fostului meu prieten ii place de vara-mea straight face. Un sfat va rog! Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| gyovany95 a răspuns:

Feresteti verisoara de fostul prieten, apoi incearca sa nu mai faci nimic in ceea ce iti privesste verisoara si fostul prieten ca deja incepe sa ii treaca. Daca fostul tau prt va fi cu verisoara ta vei inebunihappy...mi-a luat-o asa de la viatahappy. Incercati sa uitati de ambii, si daca u va lasa sa ii uitati nu ii luati in seamahappy