| ieco a întrebat:

Plictiseala mare la ora asta sad
Cine are chef de vorba add ieco_20cm

10 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Hmm de ce iti dai id de mesinger ca unii o sa te ea la misto happysi mair au faci bine ca nu-s eu genul sa eu la misto dar incerca sa cauti ceva interesant pe net sunt multe chesti pentru viata happy. ter prinde bine sincer. uitatea la un film interesant happy...conversatia pe mesinger nu e asa bunawinking

| Marrythenight a răspuns (pentru Axys):

Nici romana ta nu e asa buna.

| ieco explică (pentru Marrythenight):

Sa nu fim raii, cu totii mai gresim cate un cuvant laughing)))

| Axys a răspuns (pentru Marrythenight):

Mdawinking...

| Axys a răspuns (pentru ieco):

Mare chestie happy dar sincer imi place sa mi se spun asta dar m-am grabit asta ewinking...nimeni nu e perfect...

| Axys a răspuns (pentru ieco):

Eu am vrut sa ajutwinkingatat totwinking

| Marrythenight a răspuns (pentru ieco):

Doar un cuvant?

| ieco explică (pentru Axys):

Eu nu te-am criticat... poate ti s-a parut tie, eu am zis catre brooke sa nu criticam dupa cum "tastezii", pentru ca una e sa scrii citet si corect pe o foaie de hartie si alta e sa tastezi pe net happy

| ieco explică (pentru Marrythenight):

Fara numar laughing)

| Marrythenight a răspuns (pentru ieco):

Asaa!