| gianinutza007 a întrebat:

Pls ajutati-macrying( am parul lung(pana mai jos putin de fund) si mi s-a incurcat raucrying( am ditamai ghemotocul de parsad Cum pot sa-ma descurc? Nu vreau sa-ma tundcrying pls

Răspuns Câştigător
| dannyell a răspuns:

Eu zic sa te razi in cap!

14 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Încearcă să-l descurci uşor, cu degetele, nu cu peria, sau rog-o pe mama ta să te ajute, dacă ghemotocul e la spate.Ai putea să încerci să-l uzi numai acolo şi să pui balsam ori un pic de ulei... sfat neverificat, însă încercarea moarte n-are...

| marrr a răspuns:

Eu am parul cam uscat si intr-o zi mi-am bagat peria in el si nu mai puteam sa-l descurcrolling on the floor am tras de el saracu de s-au rupt cateva fire si restul au ramas ca naibiihee hee daca ti s-a incurcat, il poti descurca daca nu te grabesti

| L a răspuns:

Stiu ca nu vrei sa te tunzi, dar ar fi indicat.nu iti e greu cand trebuie sa piepteni un par atat de lung?`. dar roga pe cineva sa te ajute sa-l descurci cu un piaptan. pe mama, o prietena etc.`

| Andraa a răspuns:

Udal si da cu balsam.si piaptana.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BabyWL a răspuns:

Fa-ti baie pe par si incearca sa ti-l descurci cat e ud.

| e m i l y a răspuns:

Ce mama naibii i'ai facut?laughing Daca acel...ghemotoc e aproape de varfuri, poate cu putina rabdare (poate mai multa rabdare) ai noroc si il descurci cu un piaptan. Daca parul e incurcat (asa de rau pe cum zici) pe la jumatate... poate iti dau altii alt sfat, in afara de a te tundebig grinthinking

| BiaJ a răspuns:

Sa nu faci ce zice "julyssa" o sa te doara... sfatul meu este sa te piepteni cu o perie rara

| patricCia a răspuns:

Pune-ti un pumn de balsam si descurca-l fir cu fir. O sa te ajute si nu te va durea pentru ca va aluneca mai usorwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage tare cu piaptanu` suferi unpic, dar nah.intai perie asa cu o perie... iar apoi cu un piaptan tot mai des, doar nu o sa te tunzi, pentru ca ti s`a incalcit. Si eu am avutlaughingasa, la ceafa, si iti dai seama cat am indurat, dar nu m`am tuns:O:O:O.

Bafta, deci tare-tare "chinuie. te cu piaptanu`!

Sa fi iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

→۵ ℓoℓℓд ♪ ♫ tЯyאאiЄ ۵←: am precizat ca o sa o doara. Nu vezi?hee hee Dar alta sansa nu prea mai este...sad. Eu am spus ce am facut eu pentru ca am fost in situatia mea si asa am "scapat", ca mai sunt si alte variante mai usoare partea a 2 ahee hee.

O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taiel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu ulei de par si cu un piaptan cu dintii foarte rari

| loveanime059 a răspuns:

Incearca sa-ti dai cu mai mult balsam, sa-ti faci multe masti hidratante, e indicat sa-ti faci minim o masca pe saptamana si nu uita sa te tunzi minim o data pe luna