| oana_2914 a întrebat:

Pls... ffff urgent
mi-am uitat parola de la hi5 si nu stiu cine m-a pus sa o pun la fel ca aia de la mess...
deci le-am uitat pe ambele...cine stie cum imi pot schimba parola fara adresa de mess are fundita mmmmmaaaaaaaaarrrrrreeeeeeee cat ksa

pls f f f f f f urgent va Log...cat se poate de repede

Răspuns Câştigător
| Deea3 a răspuns:

Mai intai trebuie sa schimbi parola de la mess si dupa aia la hi5, deci intra acolo la mess unde iti scria id-ul si jos scrie forgot your password dai acolo si urmezi instructiunile iti bagi parola noua, iar dupa aia te duci la hi5 si schimbi paroola. Sper ca te-am ajutat. funda?:d

1 răspuns:
| haifisch a răspuns:

Forgot Your Password si urmezi instructiunile.